ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС ЗЬОМКИ НОВОНАРОДЖЕНОГО 

Фотосесія новонародженого відбувається у Вас вдома, за часом не обмежена. Всі дітки різні, и все залежить від дитинки та ії настрою. Зьомка може тривати і 1 годину, може і 3. И це не завжди залежить від обраного пакету і кількості фотографій. Я знаходжусь у Вас стільки, скільки потрібно для спокою малючка, підлаштовуючи фотографування під його потреби. Якщо йому потрібно поїсти, змінити памперс, побути трішки на ручках у мами - це все займає час, тому зьомка проходить довше, але комфорт малюка і спокій мами - найголовніше. А так як зьомка вібдувається у Вас вдома, для Вас і дитинки це буде максимально зручно .

*

Малюка на зьомці заколисує і укладає для кадру фотограф. Батькам не потрібно буде самостійно укладати дитинку і хвилюватись через це. Фотограф не тільки фотографує, але і переодягає та укладає. Дитинка в цей час найчастіше спить або розглядає фотографа.:) Батьки в цей час знаходяться поряд, але нічого спеціального Вам робити не потрібно. Можна просто відпочивати.:) Звичайно, коли дитинка зголодніє, Ви зможете годувати ії стільки часу і стільки разів, скільки потрібно. Новонароджені дітки їдять по-різному, хтось швидко за 10 хвилин, а комусь потрібна для цього майже година. І ми чекаємо, тому що сита та спокійна дитинка - це запорука успішної зьомки. 

*

Все необхідне я приводжу з собою. Увесь реквізит чистий, випраний відразу після кожної зьомки дитячим гіпоалергенним органічним порошком, свій змінний одяг перу також ним. Перед зьомкою реквізит обов’язково оброблюю відпарювачем. Дома все зберігаю в закритих пластикових боксах, що забезпечує ідеальну чистоту усього, що буде торкатися малюка. Кошики оброблюю антисептиком. На зьомці працюю в медичній масці. Регулярно роблю флюорографію. 

*

Виїжджаю на зьомку виключно при 100% гарному самопочутті не тільки у мене, але і в усій моїй сім’ї вдома. Безпека зьомки - завжди в приорітеті!

*

Интер’єр кімнати не має значення. Я приводжу з собою фотофон, на якому роблю загальні фото з батьками. До того ж я знімаю зі штучним світлом, тому для мене неважливі умови освітлення в Вашій кімнаті, розмір вікна та кількість вільного місця. Я зможу зробити максимально якісні фото в майже абсолютно будь-якій кімнаті за розміром. 

*

Так як я беру обмежену кількість зьомок на місяць, запис проводжу під час вагіності по ПДП.

Так я точно виділяю для вас вільний день. А після пологів вже уточнюється день зьомки, і у Вас є приорітет у виборі дати. Но іноді і в перші дні після пологів запис можлива, якщо є вільний день в розкладі. 

*

Чим менша (молодша) дитинка на фотосессії, тим краще. Після 15-денного віку зазвичай дітки сплять гірше, часто з’являються коліки чи газики. Це ускладнює зьомку, вона займає більше часу. Тому ідеальний вік для такої фотосесії - до 2 тижнів.